ZŠ Horšovský Týn
třída 3.B

zprávy pro rodiče
|<  <<  2/11    >>  >|
15.11.2019
Zjišťování zájmu a měsíční časopis z AJ
Vážení rodiče,
máme možnost pro děti zakoupit naučný časopis z AJ - Play. Děti, které byly přítomny ve středu ve škole ho již viděly. Jsou tam různá cvičení a hry s angličtinou. Hravou formou by si tak procvičily základy učiva.
Časopis by přiházel pravidelně každý měsíc od ledna do června. Celková cena za všech 6 čísel je 140,-Kč.
Pokud byste měly o časopis zájem, musí to děti nahlásit paní učitele Karbanové v úterý na hodině AJ.
Krásný víkend, Gabriela Kaufnerová
12.11.2019
Informace o zítřejším kině a termín pohovorů s rodiči
Vážení rodiče,
zítra jdeme s dětmi do kina na animovanou pohádku Kouzelný park. Stojí 60,- Kč a bude hrazena z fondu. Dále je potřeba zaplatit čtvrtky - 70,- Kč, které rovněž uhradím z fondu.
Zítra si s dětmi napíšeme do notýsku termín pohovorů s rodiči. Ty se budou konat příští čtvrtek 21.11. 2019 od 16:00 hodin. Pokud máte někdo na škole více dětí, mohu Vám být k dispozici již od 15:15 hodin, abyste všechny pány učitele i paní učitelky zastihli. Do třídy zřejmě přijdou i paní učitelky na cizí jazyky. Domluvím se na určitou hodinu, abyste je opět stihli pokud možno všichni, protože poté budou na pohovorech ve svých třídách.
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
11.11.2019
Pro rodiče dětí účinkujících na Juniorfestu
Vážení rodiče,
dětí se týká pouze účinkování na Slavnostním ukončení Juniorfestu ve čtvrtek 14.11. 2019. Ve čtvrtek se sejdeme v 17:00 hodin před zámkem. Začátek ukončení je v 19:00 hodin. Každé z dětí má zamluveny 2 lístky. Po vystoupení jste se všemi hosty zváni na raut, který se koná přímo v sále, kde budou děti účinkovat. S sebou - pití, svačinu, černé oblečení (kluci - dlouhé kalhoty a dlouhé triko, černé ponožky, holky totéž, jen sukni navíc).
Nácviky zítra a pozítří budou probíhat už jen ve škole(během přestávek či max. 15 minut po vyučování).
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
5.11.2019
Důvody stávky
Vážení rodiče,
dnes jsme si s dětmi do notýsku nalepili stručné důvody stávky, abychom předešli mylnému ovlivňování médii, kde je šířen pouze požadavek o navýšení platů pedagogů. Veškeré požadavky stávky: navýšení finančních prostředků do školy (na pomůcky, učebnice, vybavení atd.), výrazné změny v nastavení inkluzivního vzdělávání, neschválení aktuální novely zákona o pedagogických pracovnících, projednání Otevřeného dopisu politikům na záchranu českého školství vládou, navýšení přislíbených 15% platů v roce 2020 pro pedagogy (z toho 10% do tarifů).
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
4.11.2019
Ve středu 6.11. 2019 škola uzavřena
Vážení rodiče,
naše ZŠ se připojuje k jednodenní stávce ve středu 6.11. 2019. Z tohoto důvodu bude škola uzavřena. Obědy jsou plošně odhlášeny. Máte možnost jejich přihlášení zítra do 14:00 hodin, ale pouze telefonicky. Oběd si pak můžete vyzvednout do kastrůlku za plnou cenu - 65,- Kč.
Prosím, podepište dětem tuto informaci v notýsku.
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
22.10.2019
Pro rodiče dětí vystupujících na Juniorfestu
Zítra bychom měli s Verčou, Gabčou, Fildou a Péťou zkoušku opět ve škole do 14:45 hodin. Pokud by potřebovali pustit dříve, napište mi to prosím do notýsku. Děkuji, Gabriela Kaufnerová
22.10.2019
Návštěva knihovny
Vážení rodiče, zítra jdeme s dětmi ke konci 1. vyučovací hodiny do knihovny na besedu s panem spisovatelem Janem Opatřilem, kde si budou povídat o jeho knize - Kapřík Metlík. Oblečte proto děti vhodně na vycházku (bundu, případně s sebou deštník).
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
14.10.2019
Informace k zítřejší drakiádě
Vážení rodiče,
zítra, jak jsme si již s dětmi v pátek napsali do notýsků, se koná drakiáda. Vycházet budeme až během 1. vyučovací hodiny, takže děti počkají normálně ve třídě (s sebou pouze penál a notýsek (žádné jiné učení). Dopíšeme si čtenářský deník, něco přečteme a vyrazíme tradičně k rozhledně. S sebou v batůžku mají mít také čip na obědy, pláštěnku, pití a vuřty na opékání (kdo je nejí, jinou svačinu) a samozřejmě draka. Drak není povinný, pokud ho děti neumějí pouštět. Návrat do školy je na konci vyučování - v 12:25 hodin. Veškeré kroužky odpoledne se konají.
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
1.10.2019
Připomenutí zájmových kroužků
Vážení rodiče,
připomínám, že dnešním dnem začaly probíhat zájmové kroužky. Prosím, připomeňte dětem, kdy který kroužek mají.
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
26.9.2019
Zpráva o zítřejší akci LESŮ ČR
Vážení rodiče,
ráda bych jen připomněla zítřejší zábavně naučnou akci, kterou pro nás připravila společnost Lesy ČR. Ráno se sejdeme v 7:45 hodin před školou, pouze v případě deště v šatně. Před 8:00 budeme společně odjíždět autobusem na CHATU PODRÁŽNICE, kde bude stezka začínat.
Pro děti je připraven nejen bohatý program, ale také občerstvení - vuřty. S sebou je třeba vhodné vrstvené oblečení a obuv (doporučené gumovky či jiná nepromokavá obuv), pláštěnku a podložka na sezení. Kdo nejí vuřty, vezme si s sebou z domova svačinu.
Návrat je stanoven mezi 12:00 - 13:00 hodinou. Děti tedy mohou obědvat ve škole.
S pozdravem, Gabriela Kaufnerová
|<  <<  2/11    >>  >|

nahoru webmaster